Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ceny potravin v Chorvatsku
Text:
Radím rád protože mi poraděj jiní kteří tam byli už dostkrát a sice neradím z vlastní zkušenosti ale ze skušeností tady mého souseda co jezdí i 2x ročně.Ale neradím nic nového.A to že se dočtu z jejich letáků že něco stojí tolik a tolik a napíši sem že u nás zrovna tento produkt vyjde levněji co je na tom?Také jsem se někde dočetl na fóru že kopec zmrzky stál 4kn v červnu a na tom samém místě v září 5kn.Tak to je a prostě já tu jen házím cifry z aktuálních letáků z jejich řetězce a to že jsem tam nebyl? tak to co v letácích píšou je nesmysl? možná jo ale na to tam nemusím být abych si nepřečetl ceny některých výrobků.Samo že jich tam je více a dost srovnatelné s našimi cenami.Víš co já třeba když jsme u toho piva tak jestli za týden vypiji tak max 2 to je hodně ale na dovolené si dám proč ne i vínko.Ale tu je to o cenách tak píšu že v Gradaci mají pivo za 7kn půllitr
Přidáno:17.5.2012 17:24
Autor: RadekK

Zpět na téma "Ceny potravin v Chorvatsku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist