Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: cesta přes noc - zkušenosti
Text:
Jak v noci tak i přes den oboje má co do sebe.Přes den je možno se kochat krajinou, a je na co koukat.Zase když praží slunce a v autě se špatně odhadne klima 4-6 přestávek s výstupem z vozu do toho parna tak také pozor na to stalo se mi že v Itálii mi děti proleželi v posteli s nachlazením 3 dny.Nic hezkého.Dále je více aut na silnicích je potřeba větší pozornost koukat kdo co jak předvídat co za mnou přede mnou udělá šofér.Větší prvděpodobnost štrůdlů ( na hranicích na nájezdech na mýtnicích.Ve většině případů děti pod 10 let ty nějaká krajina přírodní krásy nezajímá ty chtěj být hlavně už na místě a nic jiného.A také jsem zkusil jet přes den s příjezdem okolo 19:00 na místo ale než zas vybalíme auto než se ubytujeme tak už děti mají smůlu s tím něco si užít.Na noc vyrazit také není moc dobré na oči a únavu ale děti většinu cesty prospí tak že šofér má klid a jsou prázdnější silnice.Ono jde především o to že kdo vyráží na noc tak se musí už minimálně 1-2 dny na to připravit.Jak v jídelníčku tak odpočinek a to nejen pár hodin před jízdou ale zvolit tak poslední dvě noci normál spaní.Pak ta jízda ujde
Přidáno:17.5.2012 16:24
Autor: RadekK

Zpět na téma "cesta přes noc - zkušenosti"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist