Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Do Chorvatska přes Bosnu
Text: Nechápem prečo ten podráždený tón. Čo je zlé na tom, že hľadám niekoho s kým by sme si mohli vzájomne pomôcť ak by došlo k poruche auta u jedného z nás? Keď nie si ochotný nikomu pomôcť a od nikoho iného ponúkanú
pomoc nie si ochotný prijať, načo vôbec čítaš toto fórum? Čo je zlé na tom, že som napísal plán trasy? Z prečítania musí hneď každý vidieť, či mu cesta vyhovuje alebo nie a nemusí mať ďalšie otázky. Môžeš mi zazlievať iba to, že toto vlákno je o Bosne a ja tu píšem o spolujazde. Keďže o Bosne je tu na fóre relatívne málo popísané, tak som to dal sem. Predpokladal som, že to budú čítať iba tí, ktorí chodia alebo chcú ísť cez Bosnu. Keď to admin zmaže alebo presunie pochopím to. Ale tvoju urážlivú reakciu nechápem. Jediná relatívne rozumná myšlienka v tvojom príspevku je o aute. Prečo som to tam asi napísal? Keď sa mi niečo stane budeš ma ťahať s trabantom? Síce sa mi na dovolenkách doteraz nič nepokazilo, ale môže sa to stať každému.
Přidáno:14.5.2012 13:43
Autor: DS29 (neregistrovaný - IP: 213.81.160.***)

Zpět na téma "Do Chorvatska přes Bosnu"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist