Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: cesta přes noc - zkušenosti
Text: mne sa veľmi osvedčilo jazdiť do chorvatska v noci, volakedy som vyražal okolo druhej v noci, ale nebolo to dobre, ja som si síce lahol predtým si pospať ale manželka v cestovnej horucke nedokazala zaspať a tak bola pri ceste po pár hodinách mierne unavená.
tento rok som jednoducho večer o 21 00 nabalil veci do auta a vyrazil, kým sa zotmelo bol som na dialnici v madarsku a potom bez aut, bez čakania na hraniciach či pri tuneloch v chorvatsku som v pohode dojazdil do makarskej..........
treba mat kavu v termosske 1-2 kávy alebo si dať kávu pri zastavke na pumpe......
vždy po 2-3 hodinách treba zastavit , prechádzka vecko, výmena CD v zásobníku, ten energi dring tiež ale max 1...

cestou tam ked sme uvideli more v Zadare, tak som si v aute hodinku zdriemol (predsa nejaké auta bliknú do očí), proste spolucestujúci možu driemať ak máš ublúbenú muziku, ale ked sa začne driemať šoferovi treba prestavka......

cestou späť som si popoludni (ako sa na dovolenke patrí) dve hodinky pospal, takže domov to bolo bez prerušenia......
deti budú spať na zadnom sedadle..

osobne doporučujem noc, kavičku , muziku a ide sa
prijemnu dovolenku..........
Přidáno:6.8.2008 14:42
Autor: goro (neregistrovaný)

Zpět na téma "cesta přes noc - zkušenosti"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist