Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Rédicz-Mursko Središče
Text: Pá 18.7.z OV v 10 00 hod-BA bez poplatků-klasickou starou cestu Redicz-1 celnice HU-SLO bez celníků.Chvíli jsem pozoroval,zda se někdo zajímá o dálníční známky-nikdo ani nezastavil-Poláci,Slováci ani ostatní.Tam jsem přehlídl v koloně kamionů kruháč na Dolgou Vas a byl najednou na dálnici-VINJETA A NEPŘELEPENÁ ! Asi po 1 - 2 km byl sjezd na DV,ale odbočení jsem už vzdal.Marně jsem se snažil dohnat kolonu a stratit se v davu.Středem byly stojany zamezující používat i druhý pruh.Tudíž by neměli vybírat poplatky.Ukončení D bylo na křižovatce/doprava na Murskou Sobotu/doleva a hned doprava na Mursko Središče.Celnice 2 SLO-SLO letmá kontrola pasů,celnice 3 SLO-HR.Před námi kontrolovali dodávku,lezli dovnitř-krátce,možná nic nevezl nebo byl místní.Další ko-pasů,zakukování do aut.Jeden aktívní snad i vedoucí celník pobíhal z jednoho směru do druhého.Bylo v protisměru odstavené auto s mladým řidičem,věci na zemi a právě rozbaloval spacák.SPZ nebyla vidět.Než se aktivista vrátil donašeho směru,měl jsem plyn už na podlaze.Dále D Karlovac-Zágreb za 16 kn-jediný poplatek až do Promajny před Makarskou.Víkendovou jízdou s přestávkami a spánkem dojezd v 9 00 hod.
Zpět pá 1.8.20 00hod,starou cestou,popl.stejný-16 kn.Letmé ko pasů jak na SLO tak i HR.Před nájezdem na D jsem odbočil na nadjezd doleva a pak do města/Lendava,Dolga Vas../nikde nikdo.Patrně by se dalo jet i rovně/zřejmě to je pro kamiony/ a vyjet těsně před celnicí 1.
V HR někdy hodinu jsem nepotkal auto na rozdíl LUČKA.
Přidáno:5.8.2008 22:26
Autor: datlik (neregistrovaný)

Zpět na téma "Rédicz-Mursko Središče"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist