Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Autobusem s malým dítětem
Text:
Prvé dve dovolenky sme so synom absolvovali letecky a potom prišla šnúra autobusových zájazdov. Na tom prvom mal 5 rokov a nemali sme jediný problém. Cestu zvládal určite lepšie ako manžel. Autobus je super v tom, že keď sa dieťaťu nechce sedieť, tak sa s ním poprechádzate. Vždy sú nejaké voľné sedadlá, kde mu môžete urobiť provizórny detský kútik. Väčšinou sa vyráža k večeru, v autobuse ide televízor, monotónny zvuk dieťa rýchlo uspí. A najlepší program na cesty je jedenie. To bol vždy taký medzník. Na to sa tešil, čo si zase bude môcť z tašky povyberať. Vždy som brala do autobusu deky, vankúše a karimatky. Naučili sme sa to pri prvej ceste do privlaky, kde nás zaučila rodinka, ktorá s malými deťmi pravidelne cestuje do Bulharska. Možno je to viac batožiny pri autobuse, ale autobus to znesie a za to pohodlie to stojí. Rovnako dôležité ale vždy bolo kupovať si miestenky do zadačky (teda na zadné sedadlá). Keď sme vzali 3 miestenky, zvyšné dve už určite nikto nezabral a tak nám ostal celý zadný priestor pre seba. Večer sme tam urobili synovi pelíšek, a spinkal ako v postielke. teraz má môj syn 13 rokov a až pred dvomi rokmi sme išli prvý krát autom. Už by sme asi nemenili, ale bolo to krásne obdobie a cestovanie autobusom nebol skutočne žiadny problém. Treba sa na to dôkladnejšie pripraviť. No v autobuse budete mať istotne lepšie možnosti ako sa venovať dieťaťu ako v aute. A čo sa týka zastávok - menej pitia a viac jabĺk - to sa mi vždy osvedčilo. Keby čokoľvek - pýtajte sa.
Přidáno:13.4.2012 16:32
Autor: Denisa Simonidesová

Zpět na téma "Autobusem s malým dítětem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist