Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cesta na Pag
Text:
Taky mám zkušenost s trajektem na Pag .Přijížděli jsme okolo 21 hod fronta byla docela děsivá ,ale tak nějak jsme s tím počítali tak že klídek asi po 5 minách se to hnulo a pomalu jsme sjížděli dolů v protisměru projelo asi 15 aut nic víc.Stále jsme nevěděli jak to vypadá kde koupíme lístky a já měl žízeň jak rakouskej špion. Kolona se zastavila a já šel do kufru pro jedno nealkoholický pivíčko a že si zapálíme ani jsme nevykouřili druhý cígo a dalo se to znova do pohybu projeli jsme krokem takovou dlouhou zatáčku ze které bylo vidět na loď která polykala jedno auto za druhým Nastal takový menší zmatek protože nikdo nevěděl kde koupit lístky.Kolem auta chodili lidi tam a sem tak jsme se dovtípili že choděj pro jízdenky a ty se prodávali v takové boudě asi 250 od mola .Po zakoupení lístků se kolona opět zastavila čekali jsme asi 10 minut a připlula druhá loď Ten den jezdili 2 lodě tak že to byl kvapík asi za 1.20 hod jsme byli na mole Žigljen a už bylo uvařené kafe.P
Přidáno:6.4.2012 16:41
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Cesta na Pag"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist