Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: BRODARICA
Text: Na fotky moc nedej, vždy se nafotí ten nejúžasnější kout a skutečnost je úplně jiná. Přes Brodarici jsme asi před pěti lety projížděli,když jsme se vraceli z výletu v NP Krka do Primoštenu. Krokem, protože někde poblíž hořelo, odkláněli dopravu a byla zácpa. Takže jsem měla možnost pozorovat. Jsou to opravdu domy kolem silnice,taková roztáhnutá vesnice-obchod,restaurace,snad i jeden hotel.Přímo pláž jsem neviděla, ale moře vypadá opravdu spíš jako rybník,kolem jsou poměrně blízko ostrůvky,takže žádný výhled na obzor.Ale velice příznivé ceny ubytování -už od 8 eur za osobu (ale podotýkám, je to už pět let-ale i tenkrát už stálo jinde běžně ubytování 12-15eur na os.)Já osobně bych brala Brodarici jedině tak na přespání při delší cestě.
Poblíž je Šibenik,ten určitě stojí za návštěvu,NP Krka také není daleko,i pokud nejste autem, určitě autobusy jezdí.
Přidáno:21.3.2012 19:24
Autor: babča (neregistrovaný - IP: 78.136.154.***)

Zpět na téma "Brodarica"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist