Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gradac- hotel Labineca
Text:
Pro pana Pečénku a pana Maťa každý jsme jiný a o tom to je.Dovolte pár příkladů většinou to zažil každý při zájezdu s cestovní kanceláří.Začíná to už při nástupu do autobusu.
Jeden pán řekne to je docela dobrej autobus ,druhý řekne to je na nic měli nám dát Mercedesa a ne Neoplán.Na odpočívadle je slyšet, ten to brousí a taky slyšíte to je v čudu ještě nepřekročil 95 to tam pojedeme celou věčnost.V hotelu slyšíte to je hrůza a taky slyšíte mi jsme spokojeni Na pláži slyšíte, krásné oblázky nebo zatracený šutry děti si ani nemůžou pořádně hrát zlatej písek o kritizování jídla ani nemluvím.Nejhorší je na tom to že stěžovatelé co jsem zažil Já neměli ani základní návyky slušného chování pán chodil na jídlo bez trika , paní asi vůbec nevěděla co je to jehla a nit a děti otravovali jako vši. Měli i pár příznivců tak že zájezd byl rozdělen na 75% spokojenost a25% stěžovatelů úplně na všechno chybička se vloudí o to nic ,ale ne 10x každý den.Tam kde jeden chválí druhý proklíná a tak to je.
Ahoj. P
Přidáno:15.3.2012 09:46
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Gradac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist