Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Ubytování na cestě do Gradace
Text: Co se týče toho Otočacu,měli jsme s sebou také malé dítě (vnučku, tehdy 18 měsíců)a nebyl problém.Paní domácí byla šťastná jako blecha, že má klienty.A naproti byl hned další domek. Já kontakt nemám, nevím ani, jak se dotyční jmenovali.Tyhle tranzitní noclehy ani většinou nikde neevidují, takže zaplatíte a ráno se jede dál.A pokud byste jel přes Plitvice,tam je ubytovacích možností doslova na každém kroku.Po cestě na Plitvice (což bylo o dva roky dřív, než výše popisované) jsme spali na konci Slunje ( na cestě mezi Karlovacem a Plitvicemi-po staré) u Puškaričů, ale tel. nebo mail taky nemám,ale mám dojem, že jsem je někde viděla buď na stránkách Slunje, zkuste zadat "penzion nebo apartmán Puškarič".Za čtyřlůžkový app.,kde jsme byli ale jen dva,jsme platili 25 Eur.Ale jak říkám, ubytovacích možností potom i dál směrem na Plitvice bylo nespočet,projíždíte ještě několika vesnicemi a všude jsou nabídky.
Přidáno:14.3.2012 21:18
Autor: babča (neregistrovaný - IP: 78.136.149.***)

Zpět na téma "Ubytování na cestě do Gradace"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist