Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: V pátek do Chorvatska?
Text: Souhlasím s příspěvkem nade mnou. Já se vracel teď z 25. na 26. 7. směrem do Čech a Slovinskem jsme projížděli kolem čtvrté hodiny ráno a od HR hranic až do Ptuje to byla jedná velká kolona, řek bych spíš parkoviště. Minimálně 20km, prakticky se to nehejbalo. Jak to bylo dál od Ptuje nevím, öbjížděl jsem to přes Lenart, Mureck... Jinak do Chorvatska jsem jel taky v pátek, odjezd v půl třetí z Jihlavy, za Vídní byl hodně hustej provoz, ale furt to jelo a pak to sláblo a sláblo. Ve Slovinsku jsem byl o půlnoci a bylo doslova prázdno, průjezd v pohodě... Pak po HR dálnici taky prázdno jak na mýtném tak tunely.. I s přestávkou jsme byli v pět ráno na pláži... A nepotkali jsme ani jednou policajty. Pokuď se vyjede v pátek pozdě, čeká Vás kolona ve Slovinsku, na mýtném za hranicemi, další před záhřebem, za Záhřabem...Postojíte u tunelů... Opravdu doporučuji vyjet za včasu a s časovou rezervou... Když jsem to viděl jak to vypadalo ve Slovinsku cestou zpět plus jak hlídali a měřili policajti...nikomu tohle nazávidím..
Přidáno:30.7.2008 22:56
Autor: Leo (neregistrovaný)

Zpět na téma "V pátek do Chorvatska?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist