Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ostrov Vir
Text: Omiš poznám. Tá pláž priamo v Omiši nič moc, bordel, odpadky, ohorky z cigariet, špinavá voda, samozrejme treba trafiť sezonu. Neviem či ste boli aj južnejšie, ale najkrajšia piesočná pláž je na ostrove Brač pláž Zlatni rat.Najlepšie je isť autom buď do Splitu, alebo do Makarskej, idú odtiaľ lode. Ubytovanie sa pohybuje v cene od 50 do 65 €za 4 miestný apartman. Ak si na www.hrvatska.cz napíšete mail stačí jednému majiteľovi a on nebude mať voľný termín určite vám zoženie ubytovanie v okolí.Pekne je aj v Tučepi, kamienková pláž ale drobné a fantastický teplá a čistá voda aj v plnej sezone .Piesočnú pláž najdete aj v Brele, čistučko teplo. Chodievam južnejšie, mám rád teplejšie počasie. Sever je studený na môj vkus. V okolí Zadaru je nestálejšie počasie, ale záleži na aký rok natrafíte. Inak Zadar je veľmi pekný. Piesočná pláž Biograd na Moru. Toto mestečko je tiež pekné, nedaleko na opačnej strane cesty je aj najväčšie sladkovodné jzero Vronske.Krásne mesto Trogir, ale pozor na dopravu katastrofa, ale treba si len zviknuť, veľa ľudí, ale ja mám rád na dovolenke okolo seba veľa ľudí a rušno /nejdem na dovolenku spať a ležať na pláži ale oddychovať/inak v Trogire najlepšia zmrzlina na celom pobreží Chorvátska.Južnejšia poloha znamená stabilnejšie stredomorské podnebie, viacej slnečných dní. Pekný deň Karol
Přidáno:23.2.2012 23:31
Autor: Karol (neregistrovaný - IP: 213.31.11.***)

Zpět na téma "Omiš"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist