Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Blanenské cestovní kanceláře
Text: Dal jsem si tu práci, a v době nemoci jsem si přečetl všechny příspěvky tohoto vlákna. A úsudek? Myslím, že chyby ze strany CK určitě nějaké byly, Ale kdo je nemá? Popel na hlavu by si mohly sypat, za některé zájezdy, i CK Čedok, Vítkovice Tours, a řada dalších. Ne vždy je všechno "ťipťop". Práce z lidmi je nejtěžší, vždy se najde nějaký "rejpal", kterému se nelíbí ani modré z nebe. A nejhorší je, když "pomohou" kamarádi, kteří v opilecké pýše zničí i dlouholeté úsilí kohokoliv. A pokud se toho chytne konkurence, tak je štvanice připravená. Do toho se připojí několik všeználků, kteří se o kauze dočetli ve vlákně, a začali si negativními příspěvky léčit vlastní trauma. Tak. A teď do mne! Venku je zima, aspoň se zahřejete.:o)) P.S. Nejsem pí.Kopecká. No ještě se raději podívám do trenek. Uff! je to dobrý. Jsem fakt kluk a tu paní neznám.:o))
Přidáno:21.2.2012 21:57
Autor: Johny (neregistrovaný - IP: 88.103.97.***)

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist