Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Blanenské cestovní kanceláře
Text:
Dovoluji si upozornit na nekalé praktiky cestovní kanceláře AMALKATOUR a obzvláště na jednání paní Miroslavy Kopecké. V loňském roce jsme si zakoupili pobyt do penzionu Radman na 14 dnů. Jsem hedikepovaná osoba a po slibech paní Kopecké, že věškeré fotografie jsou skutečné, rozměry koupelen a pokojů jsou vyhovující se naše 13 člená skupina vydala na dovolenou bez obav.

Na místě došlo k velkému šoku !!! Po 22 hodinách cesty jsme dorazili do naprosto příšerného penzionu Radman, kam jsem jako člověk na vozíku nikam neprojela. Já i moji přátelé, kteří se o mě musejí starat jsme zůstali bez střechy nad hlavou. Bylo mi - nám sděleno, že nám nijak nepomůže. Paní Kopecká a její absolutně amatérské chování nám nijak nepomohli. Museli jsme si pomoci sami.

Do dnešního dne nám AMALKATOUR a paní Miroslava Kopecká dluží finanční vyrovnání. Nejen, že jsme byli podvedeni, vystaveni velkému stresu, ale i okradeni !!! paní Kopecká: styďte se !!!

Nebyli jsme ani jediná, kteří na místě měli potíže a jednání údajné delegátky a paní Kopecké je absolutní neznalost, amatérismus a jedna velká LEŽ !!! Doporučení : s AMALKATOUR NECESTOVAT !!! opakuji - paní Kopecká STYĎTE SE !!!!!!
Přidáno:18.1.2012 11:29
Autor: Andrea Čepová

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist