Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: pasy v Chorvatsku
Text: Já vozím jak pas tak op vysvětlím proč.Jednou v Itálii jsem šel večer do restaurace pas a peníze do kapci .Večer proběhl v klidu ,ale ráno bylo pozdvižení pas fuč prohledali jsme snad vše bezmoc a nervozita byla obrovská kamarád povídá tak jdeme na karabiniery vezmi si číslo pasu a ouha já jsem ho neměl opsané co teť? šli jsme do agentury a tam číslo měli .
Sepsali jsme protokol v němčině a bylo Schengenský prostor byl zaveden až od prosince tak nás na přechodu čekali 2 kontroly .Klika že už celníci na obou stranách to měli na háku tak jenom z okénka celniště dávali rukou znamení k průjezdu .Rachot když mi padal kámen ze srdce museli slyšet až ve Znojmě.Radost netrvala dlouho zastavili jsme před Znojmem na Agipu a najednou přijela policie ČR hledali nějakého chlapíka co provedl nevím ,ale všem mužským kontrolovali doklady a začalo docela nepříjemných 20 minut vysvětlování proč nemám oficiální překlad protokolu do Českého jazyka ,Proč nemám vystavený náhradní doklad atd .Na pasovém že vystavěj nový pas když jsem si pro nový pas šel tak říkali že se starý našel někde v popelnici.Vím že porušuji pravidla doklad smím mít jenom jeden já si navíc vše ofotím a doufám že už se nic podobného nestane .Petr
Vím že jsem mimo téma ,ale pro neznalé,je dobré mít pas ofocen a nebo opsané číslo.
Přidáno:16.1.2012 08:05
Autor: Petr (neregistrovaný - IP: 82.99.180.***)

Zpět na téma "pasy v Chorvatsku"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist