Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cesta na Pag
Text:
Tak my sme išli nakoniec trajektom. Dorazili sme k nemu asi o pol desiatej a veru približne hodinku sme postáli v rade. Chlapov som vyhnala kúpiť lístky a nech si skočia na džús, aby som eliminovala zbytočnú nervozitu a ja som sa pomaličky posúvala po serpentínach smerom k trajektu. Dá sa to bez problémov vydržať. Ten rad vyzerá obrovský, ale ide to pomerne rýchlo. Iba je potrebné mať v aute vodu, pretože sa stojí na slnku. Keďže sme išli do Straška - hneď pri Novalji, tak to bola skutočne najvýhodnejšia cesta. Cestu späť sme zvolili po moste, je to v pohode. Žiadne kolóny. Vyrážali sme z kempu o cca 11,30 a žiadny problém nikde. Druhé auto išlo späť trajektom, a skutočne si užili. Stáli v kolóne na trajekt asi dve hodiny na nesmierne horúcom slnku, kde nebolo možné sa schovať. Nie je teda dobrý nápad vyrážať na obed, ak chce niekto ísť späť trajektom. Ešte je potrebné dodať, že príchod aj odchod bol v sobotu. Polka augusta.
Přidáno:21.11.2011 09:30
Autor: Denisa Simonidesová

Zpět na téma "Cesta na Pag"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist