Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Anellie, musím s Vámi plně souhlasit a je vidět, že se chováte normálně a rozumně. Pokud bych to však napsal já,hlavně o ceně ubytování, tak bych byl ihned napaden a mnzí by mně označovali za mentálně postioženého.Osobně považuji Chorvatsko za ideální místo na dovolenou, pohjiodová příroda, hodně historických památek a taky se Chorvati umí k turistům chovat přívětivě.To, že jsou kolem cest i na plážích odpadky, by se měli zamyslet hlavně turisté včetně Čechů, kteří to prostě dělají. Stačí jet po silnicích i u nás a je to samá petka,pytle s odpadky atd...Včera jsem se vrátil i z Rakopuska-Alpy,Itálie-Dolomity a Lago di Garda a musím říct, že to byl opravdu zážitek, hlavně v tom, že se chovají velmi přívětivě,jsou tam i nižší ceny než u nás, ale taky v tom, že žijí pohodovým životem,chovají dobytek,všude mají upravené pole,všude květiny atd...Alpy a Dolomity jsou překrásné a kdo tam jednou jede, tak se tam bude vždy vracet.
Přidáno:5.10.2011 09:05
Autor: Vítek (neregistrovaný - IP: 89.24.153.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist