Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: V neděli jsem se vrátila z týdenní dovolené z Chorvatska.Byla jsem s přítelem takzvaně na blint v městečku Igrane v Jižní Dalmácii.Nejprve jsem měla opravdu strach,zda seženeme ubytování,ale asi jsme měli štěstí,podařilo se nám najít moc pěkný apartmán za 20 EUR na den pro dva,domácí moc milí a přívětiví lidé,na uvítanou nám dali misku fíků a po týdnu dokonce velký pytlík fíků na cestu,městečku moc hezké,klidné,našli jsme si hospůdku,kde na nás mluvili česky,přímo u moře,číšník se vždy usmíval,jídlo za podobnou cenu jako u nás,všude čisto,když nepočítám,že je tam spousta opuštěných domů,ještě z dob války,tak to tam mělo velmi přívětivou tvář.Pláž s malými oblázky a skoro nikdo,nechápu,ale mám pocit,že někteří,co tady píší museli být v jiné zemi.A to jsem opravdu byla ve Španělsku,Itálii,Řecku,Egyptě,Maďarsku i Bulharsku a nemůžu řícit,že kolem silnic je někde čistěji,všude se válí odpadky,ale tady byly i u opuštěných plážiček odpadkové koše,které vybírali,že už lidé odpadky nehází je v u nás je v sezóně a na zajímavých místech pěkně draho,zkustě třeba některou z hospůdek v Českém Krumlově,tam taky si víc hledí němců než našinců.Prostě všude je to o lidech a pokud na někoho budu mlvit vlídně a usmívat se při tom,tak se na mě určitě nebude tvářit jako kakabus,to je zase má zkušenost,a zkuste si vybavit kolikrát vás za život vytočila taková česká prodavačka nebo úředník.
Přidáno:4.10.2011 21:30
Autor: anellie (neregistrovaný - IP: 81.90.173.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist