Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Máte nějakou špatnou zkušenost
Text:
Zdravím všechny, kteří si užili chorvatského sluníčka.Zajímalo by mne, zda máte v tomto roce nějakou špatnou zkušenost s rezervací nebo špatným ubytováním.
My letos měli nabídka na ubytování v Podgoře. Já jsem již v květnu zjišťovala emailem ceny a místa. Týden před dovolenou- chtěli jsme jet na blint, mě oslovila majitelka penzionu, zda nemám zájem o ubytování v Podgoře, že mají slevu, ať jí odepíši. O Podgoře jsem také uvažovala a tak jsme si email předaly informace a termín nástupu. Koupili jsme dálniční známky a chtěli vyjet. Přišla mi SMS, že ubytování bude o den později. Vyjeli jsme i tak, že někde přespíme. Tak jsme přespali a v průběhu další cesty mi přišla SMS, že ruší ubytování, že hosté - prý její příbuzní tam chtějí zůstat o týden déle (asi nás někdo přeplatil). A tak jsme hledali ubytování, nebylo to jednoduché v této oblasti-byla ještě poslední část sezony. Nakonec jsme našli ubytování dle našich představ v Igrane. Bohužel dražší než normálně platíme. Myslím si, že dokonce Igrane je hezčí jak Podgora.
Hrozně mě naštvalo to, že když někdo něco potvrdí, tak to nedodrží. Také podnikám a slovo musí platit.
Přidáno:8.9.2011 14:11
Autor: erna

Zpět na téma "Máte nějakou špatnou zkušenost"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist