Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: poznatky
Text: Souhlasím s vámi na 100%. Nemám taky na vyhazování a poněvadž jsem jel až koncem srpna, tak jsem měl dost času na to rozhodnout se kudy a kde pojedu. Nakonec jsem jel přes Slovinsko po dálnici, bydlel jsem celkem na urovni a ani jsem nesmlouval. Je to každého věc. Lidi s malými příjmy za nějakou lůzu taky nepovažuji. Manželka pracuje od 5 ráno za osm čistého, já taky nemám příjem kdoví jaký, ale nebudu brečet a dovolenou udělám, jak nám vyhovuje. V životě jsem nikomu nic nezáviděl. Znám spoustu lidí kteří závidí nos mezi očima, ale těchto lidí je mi upřimně líto a jen se směji jak je takové věci žerou. Hromada lidí závidí i to, že jedete na dovolenou. Přitom si dají každý dem aspoň 5 piv a krabičku cigaret. Kdyby si to odložili, tak tu dovču mají i lepší než já. Je to ale jejich volba. Každý má jiný žebříček hodnot. A nejsem typ, který by musel jet na dovolenou kvůli tomu, aby ukázal sousedům, že na to má. Dovolená je na odpočinek a taky ať si něco užijí i děti. A pro pana Vítka. Zvažoval jsem i jeho variantu cesty. Ale, ten finanční rozdíl nebyl zas tak velký. Připadá mi, že každý počítá jen cenu známek a na délku trasy a spotřebu navíc zapomíná. Nemluvě o času stráveném na cestě. Ale to je jiné téma a záleží na každém, jak to vyhovuje jemu.
Přidáno:6.9.2011 09:01
Autor: Josef Vaněk (neregistrovaný - IP: 217.115.249.***)

Zpět na téma "poznatky"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist