Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žaborič
Text: Letos v Žaboriči po sedmé nebo po osmé, před 10ti dny jsme se vrátili. Vyjeli jsme si na výlet, na konci dálnice jsme sjeli na Ploče a od Ploče jsme to brali poctivě nahoru. Jak jsem psala v předchozím příspěvku, chtěla jsem vidět místa, kam jsme dříve jezdila. A bylo to turistické peklo. Nevím, kde jste sebral především čisté moře. Zajeli jsme do Gradacu, který dnes není k poznání, protože byl vypleněn a dlužno říci, že byl vystavěn znovu ke své škodě. Tam, kde se nedá postavit ani psí bouda, stojí nejméně tři domy, pláž nestíhá nápor turistů a není pod nimi ani vidět, moře je špinavé, protože prostě není nafukovací. Tu samou přehuštěnost jsme viděli i v dalších i sebemenších vesnicích, do kterých jsme poctivěš zajížděli. Nebudu se dohadovat o tom, jestli je lepší rušné místo nebo nebo, je to o vkusu, ale to, co jsme viděli, vykazovalo takový nedostatek prostoru a z toho vyplývající absenci jakéhokoliv soukromí, že jsme pádili zpátky do klidného, prostorného a čistého Žaboriče. Letos jsme tam potkali ty samé lidi, jako v předchozích letech a jednoho rekordmana, který tam byl po šestnácté. Setkáváme se tam se stejnými Italy, Poláky, Čechy, Rusy i Němci. Každý rok se sázíme, jestli tam bude zase ta rodinka z Brna, a hádejte. Byli tam. Murter je pro nás stejně odstrašující jako všechno, co jsem popsala výše a Solaris nemůžete vůbec do ničeho zahrnovat, protože je to jen aquapark. A takové čisto, jako je v Šibeniku a jeho okolí, to jsem viděla málokde.
Přidáno:30.8.2011 19:10
Autor: simona (neregistrovaný - IP: 188.120.207.***)

Zpět na téma "Žaborić"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist