Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: již nikdy více Amálka tour
Text: Byli jsme s Amalkou v Bašce vodě v termínu od 18-28.8. 2011. Doprava byla zajištěna docela novým klimatizovaným autobusem.
Doprava tam i zpět proběhla bez problému. Pauzy byly vždy na místech, kde byly toalety zdarma. Klimatizace v autobuse fungovala po celou dobu.
V pokoji jsme měli klimu jak bylo slíbeno, jen byla za příplatek 5 euro na den. Ta česká strava nebyla nic moc. 2x byla kaše z prášku a 2 x variace na lečo. Horší českou kuchyni jsem dlouho nejedl. Snídaně a večeře jsou v místnosti kde je dost horko. Vždy jsem se u jídla dost zapotil. O letním ovoci si u jídla můžete nechat zdát a musíte si ho během dne zakoupit sami. Raději jsem si na večeři zašli 2x sami do jedné z místních restaurací. A to už byl zážitek patřičný pro dovolenou.
Jinak co se týče dovolené, organizace a místa pobytu. Bylo to moc pěkné. Výlety přes delegátku levné a zajímavé.
Na pláž jsme chodili kousek dál směrem na Brel, tam byl klid a málo lidí.
V okolí penzionu večer hluk nebyl a spalo se dobře.
Co můžu doporučit, tak je dopolední i večerní návšteva města Makarska, výlet lodí zvaný FishPiknik a také odpolední výlet na vinici. Moc pěkné zážitky.
Jediné co bych vytknul je ta česká strava. Je mi jasné, že příště už české z blafy z prášku a mražáku na dovolené jist nechci. Raději místní bohaté světské stoly jako mají v Turecku, Tunisku, nebo Řecku.
Přidáno:29.8.2011 10:56
Autor: Pepa (neregistrovaný - IP: 131.207.242.***)

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist