Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Vím jenom jedno. Jezdím do HR velmi rád a důvody pro to mám.
Malá vzdálenost.
Pěkné cesty po kterých se to dá "jet".
Možnost dorozumnění. Podobný jazyk.
Ceny ubytování jsou rozumné. Letos za osobu 13 kn.
Čisté moře.
Krásná zakoutí.
Možnost krásných procházek.
Ceny že jsou vysoké ? Musíte si uvědomit, že jde o turisticky atraktivní místo.Jako zámky nebo hrady u nás.To jsou částky. Pivo na trafu : HR jsou troškaři.

Vadí mi jenom kuřáci a jejich zahrabané a odhozené vajgly na pláži.Vadí mi chování některých turistů.Vadí mi přelidněnost v sezoně.
Na dovolenou jezdíme jenom s manželkou a dříve se dost cestovalo. Dnes již po několikáté na jedno místo. Člověk si zvykl na určité pohodlíčko.
Nerozlišuji zda je to Slovák nebo Polák. I když fakt je ten že Poláci v bordelu a nepořádku silně porážejí Slováky i nás. Oni si skutečně myslejí že jsou pány všeho.
Nevím a nepočítám po kolikáté jsem v HR. Vím naprosto přesně, že kdyby se mi tam nelíbilo - nejezdil bych tam. A proč tam je tedy tak přelidněno když ten pan Bulík napsal Chorvatsko nikdy !!!Ne opak je pravdou, pokud tam nepojede pan Bulak a spousta dalších odpůrců, bude více místa pro nás - příznivce.Ale bylo by to vůbec znát když tam nepojede 300 lidí z osmi set tisíc???? Alespoň by nebylo tak ubohých článků.
Na shledanou příští rok v Chorvatsku !!!!
Přidáno:28.8.2011 09:22
Autor: wendy (neregistrovaný - IP: 93.153.8.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist