Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Čiastočne s tým človekom súhlasím. Ja považujem Chorvátsko takmer za svoj druhý domov, ale tak ako doma ani tu nie je všetko ideálne. Chorvátsko ponúka niekoľko ako-tak vybavených stredísk, ale väčšina súkromných apartmánov neposkytuje okrem ubytovania rôznej úrovne a prekrásnej prírody nič. Chápem, že kto podniká chce zarobiť, ale pýtať peniaze za nič-to naddvihne aj mňa.Pre vysvetlenie uvediem len jeden príklad za všetky : ostrov Murter, pláž Podvrške.Ak sem prídete autom, hneď vás zastaví výrastok a pýta 20 Kn parkovné.V podstate za to ale neponúka absolútne nič - parkujete na verejnom mieste na neupravenej trávnatej ploche bez stráženia.Nikde naokolo ani jeden odpadkový kôš, prosto absolútne nič... Mládežník sa celý deň vyvaľuje na ležadle v tieni borovice a navečer odpochoduje so slušným zárobkom ktoviekam.
Na 90% mám ale dobré skúsenosti s domácimi na ubytovaní, predávajúcich na trhoviskách, personálom v reštauráciách.
Vždy milí a ochotní, bez akejkoľvek nevraživisti.
Ale ako hovorím, nie všetko je v Chorvátsku ideálne - no tak je to všade vo svete.
Jedno ma ale hnevá zo všetkého najviac - nevedia si vážiť úžasné bohatstvo prírodných krás, ktoré dostali od Boha.
Vyústenie kanalizácie do mora, absencia čističiek odpadových vôd, divoké skládky v tesnej blískosti nádherných pláží...
Přidáno:26.8.2011 14:12
Autor: Stázka (neregistrovaný - IP: 213.81.198.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist