Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text: Máš pravdu, Chorvatsko je moc krásný kraj, já sám jsem z Francouz ,mám manželku Češku(jsou mnohem hezčí a rozumnější) a mám ve Francii firmu na výrobu sýru. Vrchol v Chorvatsku bylo když syn chtěl malou zmrzlinu a ten prodavač tu zmrzlinu po malým synovi hodil.Bylo to na konci sezony tak asi toho měli už dost.Spoustu Chorvatů jsou hodní a sám mám dobrého kamaráda Chorvata ale s tou arogancí jsem se nesetkal jen já.Na hranicích se taky na nás vyřadili.Letos jsme byli v Itálii „Palimuro“.Můžu říct, že i pro Itala je to asi daleko a proto lepší si zajedou do Chorvatska, sever Itálie není moc pěkný, přeplněné pláže , moře nic moc.Kalábrie, Sicílie je krásna ,křišťálové moře a opravdu , je tam mnohem levněji než v Chorvatsku. V restaurací pizza prosciutto- 6 euro a to je opravdu tak pro dva až tři osoby. Pití je tam drahé. Nejlevnější jsou klasická Fanta a pod. Čtyř členná rodina -2 pizze – 2 piva-2- pomerančové nápoje- 2- zmrzlin. poháry kolem 450kč. V supermarketech některé potraviny jsou levnější než v Čr. Např. jogurty, některé pečivo, zmrzliny. Parkoviště u pláže max 2 eura na celý den.Pláže nádherné , dlouhé, sem tam člověk . V sobotu a nedělí se Italové nahrnou k moří ,tak je to plnější ale je to slabé oproti Chorvatsku.Nafta se dá koupit taky levně. ESSO je nejdražší.Jinak kolem 35 Kč/l.
Přidáno:12.8.2011 08:37
Autor: Michael (neregistrovaný - IP: 94.242.118.***)

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist