Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Hotel Mediteran Podgora
Text:
Ahoj všichni,tak jsme už skoro týden doma.Hotel Mediteran
je hrozný a to nepřeháním.
Se starým nábytkem jsem počítála,s absencí klimy a ledničky
na pokoji také,takže to mě nijak z míry nevyvedlo.Co ale
vyvedlo a hodně byl nepořádek,když jsme si pokoj přebýrali.
Koberec špatně vysátý a špinavý,prach se tam utíral kdoví kdy,takže jsem ho tam "musela" utřít.V koupelně rezavý
sprcháč,sprcha,která nepasovala do takového toho držáku na zdi a závěs pamatoval snad deset sezón.Světlo,které když bylo rozsvíceno,tak neustále hučelo a bzučelo a záchod tekl,tak jsme museli mít na zemi ručník.
Přes balkonovky nešlo vidět,jak byly špinavé,stejně tak balkón včetně nábytku.Sednout si tam nešlo.
Pak nám tam každý den "uklízela" mladá holka,tak bylo aspoň líp vysáto.Výměnu ručníků považuji za samozřejmost.Můj
muž měl zřejmě nějaké vnuknutí než jsme jeli,tak navrhnul,
abych vzala naše povlečení.Jak jsem byla šťastná,že jsem ho poslechla.
Jídlo bylo dá se říct dobré,ale pořád stejné.Byli jsme tam 14 dnů,tak hlavně snídaně mě už poslední dny lezly i ušima.
Jen večeři,když nám kuchař dával na talíř,tak vypadal,že ho to vyloženě bolí a někdy jsme měli pocit doslova dožadování se.Nejradši by dal každému porci,jak pro nemluvně.A při mém
"još" se tvářil,jak kdyby měl feferonku v zadku.:-)Co ale Mediteranu nelze upřít,je to,že jejich barman dělá nejlepší Mojito v Podgoře.Doporučuji!
Přidáno:5.8.2011 13:26
Autor: Darina Sedláčková

Zpět na téma "Podgora"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist