Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: SE PSEM NA PLÁŽ
Text: Na ,,zahradě u domku" asi nemáte bišónika, čivavu, papilóna a podobné plemená, však? Lebo ak áno, tak by sa to dalo nazvať týraním zvieraťa - takéto rasy (a mnohé ďalšie) sa nazývajú spoločenské a majú robiť človeku spoločnosť, nie byť ,,na zahradě u domku".

Na záhrade u babky máme takého veselého orieška, celý deň behá po dvore a naháňa sliepky. Toho by veru ani mňa nenapadlo ťahať tisíc kilometrov - chýbala by mu záhrada, dvor, navyše auto neznáša.

Svojho amerického kokra, ktorému treba denne česať hodvábnu hebkú srsť, a ktorý sa neskutočne rád vozí (na výstavy aj viac ako tisíc kilometrov, a doteraz všetky cesty i noci v hoteloch prežil bez akejkoľvek ujmy) by som ale na záhrade pri dome určite nenechala, práve preto, že ho mám rada.

Vy toho ale zjavne o psoch veľa neviete. Odporúčam kúpiť nejakú knihu o etológii. Len pozor, aby to pre vás nebol príliš veľký šok, keď zistíte, že nie pre každého psa je život na ,,zahradě u domu" vrcholom šťastného a blaženého života :-).
Přidáno:3.8.2011 13:56
Autor: Mirka (neregistrovaný - IP: 178.40.249.***)

Zpět na téma "SE PSEM NA PLÁŽ"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist