Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: : Přes Maďarsko ale ne po dálnici
Text: Protože jezdím také přes maďary,tak také přispěji mou trasou.
Takže vyjíždím ze Zlínského kraje jedu na dálnici na slovensko D1,po ní dolů do Bratislavy a Maďarska,jedu po neplaceném úseku M5 a sjíždím na Janossmorja po 86 směr Csorna,Szombathely,Kormend a teď na 76ku přes Katafu Bagod na Zalaegerszeg pak 74ka Bak,Hahot,Bocska až do Nagykanisza,pak šup na 7ku a kopíruju dálnici až do Letenye,jedu na starý přechod a jsem rovnou v Chorvatsku....pak jezdím po dálnici až do Splitu sjezd Dugopolje 157 kun placeno kartou...kurz 3,34.

Jinak cesta přes Maďary je úplně v pohodě,je tam jen jedinný semafor kde opravují cestu a to je před Csornou.Kamiony máálo,předjížděl jsem asi 4 krát jinak celou cestu spíš sám až mě to letos překvapilo,nevím jestli všichni jezdí po dálnici.Cesty jsou v pohodě,semtam je horší úsek,ale nic co bychom neznali z ČR s tím rozdílem,že oni nemají pasti na medvědy.No jinak pozor v noci,to jsou většinou jatka....spoustu zvěře kolem cesty,hlavně srnčí,laně a lišky,pozor na to...jezdím tak kolem 90 a když to jde tak prostředkem cesty.Co se týká času,tak zhruba v 8 večer jsem v Bratislavě a o půlnoci na hranicích.V obcích max těch 60.Když chytnete nějaký kamion co spěchá,tak jeďte za ním,obce neřeší jede i 70-80 mimo těch 90.Jednak Vás pěkně vede a je to bezpečnější co se týká té zvěře.Takže tak jezdím já.Letos asi naposled,protože počasí,ceny a přístup Chorvatů mě zklamal,takže desátá dovolená v HR už nebude.
Přidáno:1.8.2011 08:03
Autor: David (neregistrovaný - IP: 212.111.4.***)

Zpět na téma "Přes Maďarsko ale ne po dálnici"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist