Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Poláci
Text: Poláci tam jezdějí pár let ale chovají se, jak by to bylo všechno jejich. Pře pár lety v hotelu Dubravka v B.V. doslova "obsadili" i suterénní místnosti které byly původně pro lehátka, slunečníky atd. Byly to neevidované osoby, příbuzné těch poláků, kteří byli v hotelu szonně zaměstnáni. I strava byla z "našeho". Tak jsem malinko zakročil. První dva dny švédský stůl a najenou - na místě byl nějaký dozor a každému pouze něco málo do huby.Jak jsem vycítil tak jeho rodina si debužírovala bez problémů. Tak to bylo i na mne dost. Přes hubu málem dostal on. Teprve potom se účastníci zájezdu vzpamatovali.
Jinak jedna rodina poláků vyprodukuje tolik rámusu a bordelu kolem sebe jak celý zajezdový autobus z Česka.
Jsou horší jak tenkrát DeDeRoni.
Při odpočinutí na odpočívadle v A (šoférská přestávka) vše co nesežrali- včetně obalů- nechali na stolech a valili pryč. Kontejnery byli asi 10 m daleko.
Na chodníku 20 poláků a ostatní musejí sejít na silnici, protože páníčkové z Polska čumějí na památky.
A to jsem klidný, Jak ostatní ???? Nebojte, pěkně naplno co jste viděli. Jak se naši "sousedé" chovají.
Přidáno:27.7.2011 14:12
Autor: wendy (neregistrovaný - IP: 93.153.8.***)

Zpět na téma "Poláci"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist