Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Cesta přes Maďarsko - prosím poraďte
Text:
rano som sa vratil touto trasou je ok,matrica tam na HUm pumpe asi 6,1eura n asi ju predavali na Rajke za 7,5e naspat na Goricane nepredavali ale na prvej moznosti som ju vedla dialnice kupil zjazd 1km nejaky Bereni restaurant na recepcii dohodnut sa po anglicky samozrejme. nepacilo sa mi naspat na Goricane machrovanie madara,ktory dal vyloizit dvoje nemecke auta KOMPLET,pozeral som ci nema odznak Stalina ale nemal nakoniec som bol rad.ze nedal nabok aj mna pytal sa na alkohol,cigarety a pivo nejako som mu odpovedal ze kupim madarbenzimpumpa unikum a jomadarvilagossor hladel ako na Jana zo Ziliny a odmavol ma hnusny zazitok ako sa brani Sengen proti dovolenkovemu pasovaniu.Este k trase Mossonmagyarvar-gyor-nieco cez hodinu vojst na kruhac v Szekesfehervari -dilnica oklolo Balatonu az na Gorican,naspat pred Szekes exit64 opat kruhac,druhy vyjazd Gyor cesta 81 par minut stvorprudovka odbocka vpravo na Gyor a sme na 81ke co sa dozviete trochu neskor Neoznacene.Trasu osobne hodnotim ako vybornu ale je to en moj nazor
Přidáno:25.7.2011 18:54
Autor: jaro harvanek

Zpět na téma "Cesta přes Maďarsko - prosím poraďte"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist