Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Do Chorvatska se psem
Text: Komu vadí chcanky a zvířata ve vodě, ať zůstane u bazénu. Komu vadí děti, tlustí, staří, děti, kuřáci, ... ať raději zůstane doma. Samozřejmě, kde má pes vstup zakázán, tak tam nemá co dělat. Ale pokud zákaz není a bude někomu vadit psí společnost, tak to je jeho problém. Má si vyhledat pláž, kam psi nesmí. Je to stále kolem dokola. Já sama mám dvouletou fenu bernského salašníka. Je vycvičená a poslouchá. Na vodítku ji mám jen pokud je to nutné. Pes je dle mého názoru chudák, když je stále uvázán. Když je někde mnoho lidí nebo jsou v blízkosti psi, kteří nejsou na volno, jednoduše dám povel k noze a hotovo. Dala bych za ní ruku do ohně. Takže, kdo má psy nevychované, ať si je má na vodítku a kdo je má vychované, tak má na výběr... Až budeme v Chorvatsku na psí pláži, tak rozhodně psa nenechám na vodítku. Co by z toho měl... Za mně tento názor. Jo, a jinak, ANO, je to všechno o majitelích. A pokud tedy už srovnáváte děti a štěňata, tak je to o maminkách a majitelích. Normální maminka nenechá čůrat dítě do vody a normální majitel nenechá ochcávat tašky turistům. Na druhou stranu i dospělý člověk je schopný se do vody vyčůrat...v tom případě to je ale mnohem horší, než kdyby se tam vyčůral dospělý pes. Nelze tedy srovnávat lidi a zvířata.
Přidáno:24.7.2011 00:57
Autor: Pet (neregistrovaný - IP: 90.182.221.***)

Zpět na téma "Do Chorvatska se psem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist