Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Podgora
Text:
Ledničku vem čert. I když to, že není v popisu ubytování VÝSLOVNĚ uvedena, neznámená, že tam nemůže být. Jestliže do toho hotelu jedu poprvé v životě a vím, že ten hotel má ***, tak očekávám nějakou úroveň. Jezdím převážně po ČR a Slovensku, v Chorvatsku jsem byl poprvé, tak srovnávám s tím, na co jsem zvyklý odtud. Neberte to jako remcání, jen spíš jako upozornění, na co si dát pozor, když tam pojedete.
A co se týče internetu, to fakt už dneska považuju za samozřejmost. Porovnávám to s těmi hotely v ČR, kde jsem byl. Při dnešních cenách za wifi routery by provozovatele hotelu stálo pár korun (či spíše kun), aby pokryl wifi signálem celý hotel. Zvlášť když si za to wifi připojení nechává od klientů na recepci platit 20 kun za hodinu.
Neříkám nic o tom, že by v nabídce CK bylo uvedeno něco jiného, než jaká byla skutečnost. Jen konstatuju, že jsem měl jiná očekávání.
V Podgoře je jinak krásně, tak věřím, že se Vám bude dovolená líbit, a přeju Vám, aby tomu tak opravdu bylo.
Přidáno:15.7.2011 10:57
Autor: Jorgen Sorensen

Zpět na téma "Podgora"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist