Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Dnes jsem přijel aneb cesta,ceny,kontroly,kurs a jiné užitečné informace
Text: Tak to mi bohužel nějak uniklo,protože sem byl docela vyklepanej a nervozní z toho zmatku jak na slovincích každý sháněl známku a navíc mi do toho ještě přestala jít platebka,tak sem sednul do auta a než sem vykouřil cigaretu tak sme byli v mariboru,ale cestou nazpět sem se to snažil líp podchytit a nikde z přechodu dolni macelj až po maribor včetně známka potřeba není,ani nevím jak by to bylo prakticky možné,protože je to vesnice na vesnici a při každém nájezdu z vedlejší na hlavní by musel být nápis VINJET A BLA BLA BLA.A to opravdu nikde nebylo až jsme najely na tu dálnici s těmi starými mýtnicemi tak teprve tam byla cedule 2x2m VINJET.maribor určitě zpoplatněn není.Jo,a ještě sem si všim,že pod tou dálnicí za mariborem na kruháči,ALE SMĚREM NA RAKOUSKO!cestou nazpět,je ukazatel šentilj,po starý,tudíž by se tam mělo dostat od slovinska.
Přidáno:14.7.2008 20:54
Autor: david m (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dnes jsem přijel aneb cesta,ceny,kontroly,kurs a jiné užitečné informace"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist