Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Brač - letovisko Bol
Text:
Tak právě jsem se vrátil z nádherné dovolené v letovisku Bol a pro ty které to zajímá tu mám pár postřehů.Cesta i přes různé varování o obřích zácpách bez jediného problému.Jediné místo s dobou čekání cca 40min,tradičně na slovinsko-chorvatské hranici.Trajekt z Makarské cca hodinu předem příjezd-bez jediného problému.Letovisko Bol-četl jsem zde o něm lecos,takže moje čerstvé zkušenosti : Krásné městečko utopené v zeleni v kopci nad mořem,hezká promenáda s přístavem,malebné uličky s krámky a restauracemi.Přelidněnost a hlava na hlavě-Absolutní nesmysl!!!!! Bol zaplňují turisté z Hvaru,kteří připlouvají kolem 11hod kdy to vypadá jako invaze na Omaha Beach v normandii v roce 1944.Odplouvají cca kolem 16hod.Tou dobou jste stejně na pláži takže je Vám to jedno a večer je naprostý klid.Pláže-Bol není jen Zlatni Rat!!U Kláštera jsou tři nádherné pláže s překrásným mořem,kde najdete místo v jakoukoliv hodinu a okolí je úchvatné.Ceny-Ano na Bolu je dráž,to je fakt.Ale je to v normě a dá se to.Počasí-nádherné,bez mráčku teploty kolem 32st a stále stoupali.V sobotu při odjezdu 38st.Moře-teplé cca 24-26st.
Tuhle dovolenou jsme si maximálně užili a doporučuji opravdu všem.Cesta zpět-nejezděte po staré vnitrozemím-u Kninu strašlivá objížďka!!!Cesta kolem hřebenů hor-pouze pro zdatné řidiče netrpící závraťemi....
Přidáno:10.7.2011 04:27
Autor: Rob1

Zpět na téma "Bol"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist