Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Kemp Boban
Text: Ahoj,když si zadáš Kemp Boban, najdeš tam celou řadu fotek.
Jinak ze své zkušenosti mohu říct, že (pokud pominu spoustu lidí v sezoně)Boban byl jeden z nejlepších kempů,kde jsem byla. Dá se říct,že je pomyslně rozdělen na 2 části. Jedna má "starší" sociálky, ale naprosto čisté a celý den pečlivě udržované. V druhé části jsou sociálky zcela nové a jsou opravdu super.
Pláž je tam naprosto jedinečná. Drobné oblázky a stín skoro do vody. Vstup do vody zpočátku drobné kamínky a pak kameny. Záleží na jakém jsi místě. Zvládla jsem to v pohodě i já(omezená pohyblivost). Ovšem, co ti přímo vyrazí dech, když se po pár tempech otočíš a vidíš to nádherné pohoří skoro na dosah. Na ten pohled nezapomeneš.
Stravovat se můžeš v hospůdce Bili Kuk přímo v kempu, nebo dojít procházkou do Blata. Parkuje se hned vedle stanu, karavanu, nebo kousek vedle, záleží jak je kemp plný. Pokud vím, tak příjezd a odjez není nijak omezen.Noční klid platí od 23 hod. Výlety lze objednat přímo v kempu u provozovatele CA (nad hospůdkou), nebo jet na vlastní pěst. V blízkosti jsou např.Bačinská jezera, vodopády Kravica a další možnosti.
Přidáno:9.7.2011 01:18
Autor: Mikina (neregistrovaný - IP: 85.71.237.***)

Zpět na téma "Kemp Boban"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist