Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Prosím o radu kam v Chorvatsku??
Text: Už jsem odpovídala na příspěvěk výše, ale zkusím...Co se týče nejbližší vzdálenosti, pak asi volit Istrii, nebo Kvarner. Moje máma byla párkrát v Rabacu, viděla jsem fotky, je to tam pěkné, ale těžko říct, jak to bude o prázdninách dalece klidné, to už je v Chorvatsku poněkud problém. Na ostrov Krk se dostanete přes most, na Pag myslím taktéž. Takže žádný trajekt. Taky záleží, jestli chcete mít něco domluveného předem, nebo jedet tzv. "na pas blint". To je s menšími dětmi poněkud náročnější, než člověk něco najde, sama jsem to před lety zažila, dojeli jsme až na Korčulu a pak se vrátili zase do Tučep na Makarské. V Brele jsem byla taky, je to tam moc krásné. Takže buď si na Netu projet ubytování v destinacích, které vás zajímají, nebo holt vyrazit naslepo. V menších vesničkách se určitě nějaké ubytování najde, pokud nejste velká skupina, jsem o tom přesvědčená, ale ne každý to takhle chce. Na těchto stránkách jsou určitě nějaké LM, já jsem se osobně dívala např. na Rogoznicu, tam by mohl být klid, ale budou tam spíš kameny, ne pláže, takže to je další kritérium výběru. Dalmácii znám jako svoje boty,hlavně Makarskou riviéru, ale přestala nás tam bavit právě hustota lidí na plážích v postupně se čím dál víc rozrůstajících střediscích, které dříve byly menší a klidnější. Proto se v poslední době uchylujeme spíše na ostrovy, jako Mljet-ten je super klidný, ale daleko, Hvar, letos jedem na Brač. Dřív bývala klidná třeba Promajna na Makarské, Živogošče,atd.,hlavně spousta Čechů...
Přidáno:8.7.2011 11:34
Autor: Míša (neregistrovaný - IP: 88.102.29.***)

Zpět na téma "Tipy na ubytování"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist