Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Tipy na ubytování
Text: Předpokládám, že myslíte v soukromí a ne hotel. V Dalmácii obecně, hlavně na Makarské riviéře je o prázdninách hodně lidí, známe to tam dobře, jezdili jsme několik let do Tučep, krásné, ale na plážích husto. Nejklidnější místo, kde jsme v Chorvatsku byli, je ostrov Mljet, pod Pelješacem, ale to už je pro vás asi moc jižně, doporučuji spíše ostrovy, než pevninu, ta opravdu bývá dost přelidněná. Jinak Makarská riviéra a dalmatské ostrovy, Hvar, Brač, jsou podle mě nejhezčí oblast Chorvatska, co se týče přírodních krás, hlavně umocněné nádherným pohořím Biokovo, působí impozantně. Na Istrii jsem nebyla, ale prý například oblast Rabacu, Vrsaru, taky pěkná, nebo třeba oblast Kvarneru, takový ostrov Krk, nebo Pag, taky asi nebude špatný, záleží kam až se chcete pustit. Pro mě je prostě až Dalmácie to "pravé" Chorvatsko....
Letos jedeme na Brač,po šestileté pauze, kdy jsme jezdili do Řecka, či Toskánska, a musím říct, že hlavně kvůli moři, se tam ráda zase vrátím.
Míša
Přidáno:8.7.2011 10:48
Autor: Míša (neregistrovaný - IP: 88.102.29.***)

Zpět na téma "Tipy na ubytování"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist