Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Do Chorvatska se psem
Text: Ja vôbec neporovnávam dieťa so psom, dieťa je dieťa, pes je pes. Len mi zostáva rozum stáť nad tým, že psíčkara pri mori by niektorí rovno odstrelili, lebo už dopredu vedia, že pes bude ocikávať kamene, ale v inom vlákne sa nikto ani len nepozastaví nad tým, že dieťa ciká na pláži. To kde sme???

Rešpektujem, že nie každý znesie prítomnosť psa na pláži a nechodím s ním medzi ľudí. Ale potom nech preboha druhí rešpektujú, že nemienim ležať na ocikaných kameňoch, a je mi jedno, kto ich ocikal!

S tou vodou máš úplnú pravdu. Ibaže mnohí práve tento argument udávajú ako dôvod, prečo sa pes nemá kúpať v mori - raz sme tak boli na pláži večer, keď tam nebolo ani nohy, prišli sme len vykúpať psa. A dostali sme poriadne vynadané.

Nikdy mi deti na pláži nevadili, sama som so svojimi chodievala k moru (vždy mali plienku). Vadí mi nezmyselný boj proti majiteľom psov, ktorí berú svojho štvornohého kamaráta k moru, zvlášť keď ho vedú ľudia, ktorí rešpekt vyžadujú len od druhých, sami ho však nemajú.
Přidáno:7.7.2011 08:44
Autor: Mia (neregistrovaný - IP: 95.102.145.***)

Zpět na téma "Do Chorvatska se psem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist