Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ostrov Pag
Text:
zdravim ta Deniska..ta dnes sme sa aj s polovickou(od septembra manzelkou)a nasim malym hafanom vratili z Pagu.Konkretne malicka dedinka Smokvica(cca40 domov).Bolo prekrasne..boli sme aj v Bosane u plazu i Pagu aj Lunu...Vsade super.voda este malo chladna ale len prve 2 dni potom poho je to osviezujuce ale este paru stupnov stupne...pag mam velmi rad a po svadbe v septembri volam Marijanovi ci je ok pocasie a sadame do auta uz z manzelkou a Bertom a fijuuuuu za 7sata sa kupem.....(pokial to financ dovoli)boli sme 10dni ale mam pocit ako keby 2..to je uzas clovek sa tesi ako jojo a sup je doma..len ma mrzi ze si zabudol te plavky co mam na foto...by bola prca bo tam to bolo taky seniorheim...len mi 2ja taky mladsi a jedna pani(domaca) tam mala vnucky take mlade zabky..inak duchod ale plavali len taky fukot..kua a dnes ked som na SK vystupil z auta v trenkach a tielku ma zalomilo ako 2ku plech z tej kosi..tak prajem ti krasnu dovolenku a ne len tebe ale vsetkym co tu prispievaju aj ked sa nekedy hadaju ako psi..a inak je to taka mala dedina ze chleb nam kazdy den vozil modry pasat kolo 10hod doobeda..ani poradna knajpa tam neje..to len na margo tych hadok tu co boli ohladne stravi kto vozi a kto ne....kazdemu jak ja libo,neee...a podla moznosti.tak este raz vela zazitkov.
Přidáno:3.7.2011 01:46
Autor: Jaro Švehla

Zpět na téma "Ostrov Pag"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist