Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Ostrov Vir
Text: ahoj, vodu a komáry jsem popsal výše, Stari Put nevím kde, je, je to v překladu Stará cesta - ulice, tak to bude asi někde v centru. Je to tam ale všechno perfektně značené, tak byste to měli najít lehce. Kolo nebo brusle s sebou.
PS: já jsem cestoval před sezónou a ještě ve středu v noci tam a v pátek v noci zpět, ale to co jelo v pátek v noci proti mně, to byla síla. Hranice a mýta byly zdržením i teď při minimálním provozu, tak v sezonu to nebude žádná slast. Navíc jsem jel mimo slovinskou dálnici , abych neplatil 30E za měsíční známku (týdenní nevychází), což ale nedoporučuji, je to špatně značené, úzké klikaté cesty, v tom provozu co bude - asi nic moc. V pátek v noci tam a v sobotu zpět vůůbec nedoporučuji, ono to ale mnohdy jinak nejde. V Rakousku je několik úseků dálnice stále v rekonstrukci = zácpy, chorvatská dálnice je super, do Zadaru a zpět jsem platil asi 300 kun, problémem mohou být dva dlouhé tunely Mala Kapela a Sveti rok ( cca. 6 km).
Zkusím vybrat a poslat nějaké fotky z Viru. Ahoj.
Přidáno:28.6.2011 19:03
Autor: Oldřich Vaněk (neregistrovaný - IP: 188.120.201.***)

Zpět na téma "ostrov Vir"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist