Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Ostrov Vir
Text: dobrý den, bohužel nejsem schopen moc srovnávat, jelikož jsem byl jen na dvou dalších místech, Baška na Krku je úžasné místo, resp. bylo, dokud ho nenašli naši západní sousedi a houfně tam začali jezdit a tím upravili ceny ubytování a jídel směrem nahoru, o natřískaných plážích v sezoně ani nemluvím. Jezdil jsem tam ještě se svými rodiči jako dítě a to bylo kouzelné místo. Ale je tam živo. Na druhé straně jsem byl na Istrii ve Fažaně u Puly a to bylo zklamání. Špinavé moře, malá pláž, daleko všude. Vir je takový nižší střed, ale dá se to. Každý si tam najde to svoje místečko.
Na Viru se již dlouho buduje vodovod s pitnou vodou, předpokládám, že hotely a lepší apartmánové domy již jsou na tento vodovod napojené, já jsem však musel vodu kupovat v kanystrech a to i na vaření. ( 7 litrů = 12 kun), všeobecně se tam ale s pitnou vodou velmi dobře kšeftuje. Pod domy bývají nádrže a do těch si majitelé nechávají dovézt vodu cisternou.
Komáři tam jsou, jako jinde, dobré jsou repelenty a odpuzovače, v oknech bývají síťky. V Itálii jich bylo ale tolik, že musel každý druhý den jezdit ulicemi postřikovací stroj s repelentem, ten jsme vítali jako alegorický vůz )))).
projdu fotky co jsme pořídíli a zkusím něco poslat.
Přidáno:28.6.2011 18:49
Autor: Oldřich Vaněk (neregistrovaný - IP: 188.120.201.***)

Zpět na téma "ostrov Vir"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist