Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Ostrov Vir
Text:
Zdravím všechny co jedou letos do HR. Já jsem se 25.6.2011 vrátil po devíti dnech z Viru a mám takové smíšené poznatky. Také jsem bydlel na ulici Prezida, jenže ono je to těžko, protože těch ulic prezida je tam asi 28, jsou to vždycky takové části obce Vir. Pláže v této části jsou různé, vždy je zde betonový břeh, který přechází v kamenitou pláž z různou zrnitostí kamínků - kamenů, vstup do vody je velmi plýtký a cca 10 m od břehu jsou ve vodě už větší kameny a mezi nimi neoblíbení ježci. Nutno obuv do vody. Nejlépe pro plavce je slézt do jinak velmi čisté vody z pontonu cca po 50-i metrech do hloubky asi 1,5m. Ve Viru a okolí jsou ale i lepší pláže, je to ale autem. Dlouhá písečná pláž je asi 3 km zpět ( odbočka na SABUNIKE), sice se platí 20kun za vjezd až na pláž, ale pro děti super. I 200 m od břehu místy jak na Balatonu vody po pás, ale dá se místy i plavat.Navíc velké množství škeblí na dosah.
Celkově bych tak shrnul, že to není špatná destinace, na každé se dá najít něco dobré a něco špatné, tady se teprve všechno rozjíždí a třeba místní kuchyně mne vyloženě zklamala. Ryby malé a drahé, pizza z krabice a to nemluvím ještě o dalších drahých mořských plodech bez fantazie. Když to srovnám s výletem na ))))).
Mám toho ještě plnou hlavu, tak jestli někdo chcete nějaké další info, rád je poskytnu, sem se to všechno nevleze.
Přeji hezkou dovolenou a šťastný návrat domů.
Přidáno:26.6.2011 15:40
Autor: Oldřich Vaněk

Zpět na téma "ostrov Vir"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist