Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: ahojte chystame sa v juni cize v červnu na makarsku
Text:
Zdravím, do včerejška jsme byli v Tučepi a vše v naprosté pohodě. Počasí - od 5.6 do 14.6 bylo teplo, jednu noc bouře, koupali jsme se bez problému každý den. Teplotu moře jsem nezjišťoval, podle netu asi 21C, ale pociťově bez problému. Plavání, šnorchlování. Děcka klidně hodinu ve vodě. Jiné oblečení než tričko nebo tílko a kraťasy nebylo potřeba. Ubytování na blind hned u pláže v apartmánu, za 35E pro 2 dospělí a 1 dítě. Zmrzka zpočátku za 5, pak za 6kn. Tučepi asi z 1/4 naplněno, ale večerní promenáda docela plná. Servisy všechny v provozu. Jinými slovy - vždy jezdíváme v polovině června nebo září, letos trochu dříve, ale byli jsme mile překvapeni, je to srovnatelné jako koncem června než všude začne plný blázinec. Jinak cesta taky OK, cestou tam 3.-5.6. přespání 2 noci Plitvice (doporučuji) no a včera nazpět bez jediného zádrhelu. Koupil jsem Slovinskou známku na měsíc, ale to už podle mne do celého rozpočtu patří. Takže všem přeji krásnou dovolenou.
Přidáno:15.6.2011 10:36
Autor: chorche

Zpět na téma "Makarská"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist