Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Dávat malému dítěti u moře pleny?
Text: U nás je to to samé... mladý kaká tak 3x denně bez pravidel načasování a ještě k tomu blátíčko, co jen tak nevezmu do pytlíku a nehodím do koše.... a když vypije naráz 3 flašky vody a že to umí docela bězně - počůrává se i co 10 minut... Nechci aby strávil dovolenou v umělých plenách do vody a zapařeným zadkem.... Na dobrou radu kámošky to nakonec budu řešit bavlněnýma slipama - když se počůrá - nebude to k sousedom na deku ale pod sebe a bobek zůstane v slipech a já holt poodběhnu 10m do apartmánu ho umýt a převléknout.... Máme to na pláži zavedené tak, že máme ve stínu pod borovicema klasickej 1,4m nafukovací bazének - aby se děti nemuselo tolik hlídat a drobota byla ve stínu a mohla se cachtat i přes poledne - pokud teda nespí v apartmánu.... takže dávat mu klasickou plenu ani nemůžu - chvíli je ve vodě, chvíli venku... to bych nestíhala ani oblékat.... ...a co tu někdo psal, že děti nekakají ve vodě.... u syna se mi to nestalo.... ale dcerka měla jako malá období, kdy běžně tlačila bobek přímo do vaničky ve které se koupala... to jim podle mě navadí...
Přidáno:26.5.2011 09:20
Autor: katka (neregistrovaný - IP: 77.104.220.***)

Zpět na téma "Dávat malému dítěti u moře pleny?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist