Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text:
Tonky, nemusíš mi vykat, tady na foru se to nenosí a je to tak jen dobře.
Můj příspěvek byl hlavně reakcí na některé názory, které se skoro zabývaly možností, že těm, kteří si vozí své jídlo, by se mělo zakázat cestovat do Chorvatska.
Pokud si projdeš celé toto vlákno, táhnou se jím tyto výpady jak červená nit a to nemluvím o tom, co se dělo na vlákně "Recepty sterilizovaných jídel"! Nakonec ten "hon na čarodějnice" musel ukončit až admin.
Pro někoho jsou tři stovky jeden večer v hospodě (nějaké pivko, panáček a krabička cigaret), pro druhého sobotní a nedělní oběd pro čtyřčlennou rodinu. I tato rodina má mít možnost dovolené u moře, i za cenu celoročního šetření doma i na dovolené. Nejsem v situaci, že musím počítat každou Kunu, ale na dovolené je pro mne prvořadé moře, sluníčko a odpočinek. Jídlo, pití a další věci jsou až druhořadé. Tím nechci tvrdit, že si během dovolené nedopřeji místní jídla, vína atd.
Takže, bez rozdílu kudy jedeme, kam jedeme a co si vezeme, přeji Tobě i všem ostatním penízky na Chorvatsko, šťastnou cestu i návrat, pěkné počasí a mnoho zážitků, které pohladí a zůstanou ve vzpomínkách. Mirus.
Přidáno:19.5.2011 22:33
Autor: Mirus

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist