Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text:
Nevšiml jsem si, že se tady někdo z těch, kteří si vozí jídlo z domu, naváží do těch, kteří si nakupují vše až v Hr.
Opačně je to teda soda! Pokud zde někdo napíše, že si vozí svůj proviant, sesypou se na něj mravokárci jak slepice na šrot.
Ohledně těch cen:
Tonky napsal: Podíval jsem se na www.lidl.hr a tam dle katalogu - ceny v kunách: kuřecí řízky 450 g za 22...

Mára Novák napsal:Než něco napíši,ověřím si to,a nepíšu to jako fakt.Lidi máte přeci před sebou internet.

Jelikož mám před sebou internet,jsem gramotný a počítat už umím do dvacíti, tak mohu odepsat:
Ta cena 22 Kun/450gr byla z akčního katalogu (platná 4 dny), takže běžná cena je větší cca 25-26 Kun = 90 Kč za necelého půl kila. V Lidlu v ČR je běžná cena shodného balení (450 gr) 45-50 Kč (během roku se mění).
Takže mi vychází, že v Lídlu v HR je tento balíček dražší jen o pouhých 80% .
Už tedy konečně přestaňte hlásat bludy, že v HR jsou ceny stejné, nebo max. o 10-20% větší.
A i pokud by to byla pravda, asi nejste schopni pochopit, že v některých rodinách může těch 20% za nákup potravin v HR za celou dovolenou, být částkou, která jim nedovolí, dopřát sobě i dětem pobyt u moře.
A už jsem tady dokonce i četl názor že : "Když nato nemají, tak ať sedí doma", což je vrchol ubohosti a maloměšťáctví.
Omlouvám se všem slušným foristům, ale už jsem to nemohl číst, aniž bych na to nezareagoval, ale slibuji, více už nebudu.
A teď, PRUDIČI TOHOTO VLÁKNA, SPOJTE SE !!!
Přidáno:19.5.2011 18:24
Autor: Mirus

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist