Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Průsmyk Mali Alan nad tunelem Sveti Rok
Text:
Jak jsem psal výše, není potřeba mít z cesty hrůzu. Není tam žádné strmé stoupání. Podle Google Earth je nejvyšší bod cesty pod 1100 m/m. Cesta je to úzká a ani dvě osobní auta si možná nevyhnou (nevím, já jsem žádné v protisměru nepotkal), ale jsou tam místa, kde se dá "uhnout" z cesty, pokud jede něco proti (taková malá odpočívadla).
Jak dlouho mi trvala cesta nahoru nevím, ale ze strany od Obrovace to nijak dlouho nebylo, protože je značný kus cesty po asfaltu. Ta asfaltová silnice sice není nijak široká, ale bez problémů jsem si na ní vyhnul s náklaďákem ze stavby dálnice. Celý úsek od Obrovace po nájezd na dálnici za tunelem Sveti Rok trval něco přes dvě hodiny.
Kratičké video a pár fotek z průjezdu je tady:
http://www.ulozto.cz/8993449/mali-alan-mpg
Bohužel to není z nejkrásnějších úseků cesty, ale z místa, kdy už se nálada v autě dostávala nad bod mrazu a konečně jsem donutil dceru vzít do ruky kameru.
Přiznám se, že mě dnes hodně mrzí, že jsem tenkrát několikrát nezastavil a nevzal do ruky foťák nebo kameru sám. Každý rok od té doby rodinu přesvědčuju, abysme to projeli ještě jednou, ale vždycky mě přehlasují...
Přidáno:13.5.2011 21:36
Autor: Alf60

Zpět na téma "Průsmyk Mali Alan nad tunelem Sveti Rok"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist