Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Blanenské cestovní kanceláře
Text: Ahoj.Nedá mi než opět reagovat.Kdo si přečetl poctivě celou tuto diskuzi ví,že paní Kopecká od samého začátku jen mlžila.Po odhalení se teprve začala podepisovat.Jak sama viz píše.....to samé se málem stalo cestou zpátky.....No pane Bože kde to jsme?Aby opilá majitelka se svými přáteli držela v šachu autobus s cestujícími!Já tam seděla a bylo to šíleně ponižující.Při zastávkách přítel pí.majitelky musel "vynest"opilé "dámy",aby mohli ,a to hned hned přede dveřmi Tesca v Maďarsku za řvaní vulgarit vykonat svoji potřebu.Zastavovaly tam i busy jiných cestovek a my se strašně styděli.Sami řidiči nám říkali,že nezmohou nic,protože majitelka na vítky nereaguje.A žádnou kompenzaci nenabídla.Lže.Když jsme si jí při jedné zastávce stěžovali,málem popukala smíchem.Vysmála se nám do obličeje.Její přítelkyně při tom divokém smíchu padaly po zemi.Bylo jí jasné,že nezmůžeme nic,protože tam byla pánem ona.
Ale také ona vynesla svoji kůži na trh.Její kamarádky totiž nikdo neznal.
A pravdou je,že negativní reakce moje a paní Šebelové z knihy návštěv mizely jak pára nad hrncem.
Přesně....ani na Macochu.
Marie
Přidáno:29.4.2011 13:22
Autor: Marie (neregistrovaný - IP: 91.219.240.***)

Zpět na téma "Blanenské cestovní kanceláře"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist