Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Přívlaka-supr ubytování.
Text: Byli jsme tam před dvěma lety - v části Bataláža, byli jsme tam první týden v září. A bylo to boží. Pláž byla kamenito písečná - při vstupu do moře bylo pár velkých šutrů, ale dno bylo písečné se strašnou spoustou mušlí. Na celé pláži nebyla ani noha. V té části, kde jsme bydleli bylo pár apartmánů a božský klid. Do centra (civilizace) to bylo mezi zahradami cca 600 metrů. Moře bylo čisté a krásně teplé. Je pravda, že u mostu na Vir se povalovalo smetí, ale řekněte mi, kde u nás není ?? Letos jedeme zase, ale tentokrát na přelomu července/srpna. Jindy to nešlo, tak jsem zvědavá na to, kolik tam bude lidí. Na jídlo jsme chodili do konoby, kde byla parádní obsluha a výborně vařili. Byli jsme na výletě v Kornati, v Zadaru. Nám se tam neskutečně líbilo. Na Vir jsme jezdili denně na zmrzku. Chodili jsme do cukrárny hned na parkovišti u malého přístavu na pláži. Po pár dnech nás vítali jako staré známé a synovi dávali kopec zmrzliny jako u nás 5. Domácí super, letos jedeme k jiným, ale mám informace, že jsou velmi srdeční a asi budou, protože mi neustále posílají pozdravy a píšou, že se na nás těší. A já se těším maximálně. Záleží, co kdo od dovolené čeká. Já čekám klid, pohodu, manžel taky a synovi stačí moře, ploutve, síťka na mušle a udice (ještě nic nechytil). Za sebe říkám, že v Prilace a na Viru je super.
Přidáno:27.4.2011 22:03
Autor: Jana (neregistrovaný - IP: 217.170.97.***)

Zpět na téma "Privlaka"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist