Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text:
jj jak Mára píše. Moje žena v HR nevaří vůbec, na obědy chodíme do restaurací vždy tam kde se zrovna sluníme. Na HR kuchyni mám nejraději steaky(na ty už slintám teď, u nás je prostě tak dobrý nedělaj) s tím jejich bulkovým chlebem. Dál si rád dávám Pršut nebo mořský potvory, docela mi chutná i Čevapi nebo Lasagne atd. Z domu bereme jen ledový čaj a na Mekáči svačinku na cestu jinak nic. Samozřejmě je každýho věc co a v jakém množství si sebou na dovču veze. Na dovču si se ženou a dětma jedeme užívat tak aby i žena měla pohodu.
Tonky, nevěř tomu že se tímto podaří někoho převychovat, spíš se tím oslovením paštikáři atd. budou cítit uraženi a ještě to schytáš :-)
Ono se taky není čemu divit že v restauracích číšník raději nejdříve obslouží Němce nebo Poláky kteří jim tam chodí každej den dělat útratu a Čecha si nechaj naposledy. Když to tady tak čtu tak se těm HR číšníkům ani nedivím i když v jsem ze začátku nadával jak pes že nás tak přehlížej.
Přidáno:27.4.2011 00:48
Autor: Luky

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist